spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Popis nehnuteľnosti:

Pre milovníkov atraktívnych nehnuteľností ponúkame na predaj úchvatné rodinné sídlo, postavené v širšom centre kúpeľného mesta Bojnice, na krásnom pozemku o rozlohe 1286 m2. Pozostáva z dvojpodlažnej vily, samostatne stojaceho záhradného domu a podzemnej vínnej pivnice. Vila je zaujímavo atypicky riešená, má 2 samostatné vchody, čo ponúka rôzne možnosti jej využitia. Má 4 izby, 3 obytné haly, kuchyňu, 2 kúpeľne, 2x samostatné WC, 2x šatník, komoru, chodby a priestrannú terasu s výhľadom na Bojnický zámok. V suteréne sa nachádza veľkorozmerná garáž pre 3 autá, sauna s ochladzovacou vaňou a odpočivárňou, komora, skladové priestory a WC.

Samostatne stojaci záhradný dom je architektonicky ladený do tradičného štýlu, má letnú kuchyňu, WC so sprchou a spoločenskú miestnosť s otvoreným schodiskom do podkrovia, kde sa nachádza hala a 2 izby. Z domu je vstup do klenbovej vínnej pivnice, ktorú určite ocenia všetci znalci dobrého vína.

Pozemok je slnečný, rovinatý a pekne upravený. Nachádzajú sa na ňom okrasné dreviny, vonkajšie posedenie zo žuly a kameňa, pri ktorom je postavená kvalitná pec na chleba, drevená pergola, skleník. Dom je napojený na všetky inžinierske siete a v záhrade je aj vŕtaná 17 m. studňa.

Vzhľadom k polohe vily a veľkosti všetkých jej priestorov, je vhodná nielen na trvalé rodinné bývanie, ale aj ako sídlo firmy, alebo ako investičná nehnuteľnosť na podnikanie v ubytovacích, či hotelových službách. Nemá žiadnu ťarchu a je voľná po dohode.

Kúpeľné mesto Bojnice disponuje základnou občianskou vybavenosťou a ponúka množstvo zaujímavých atrakcií ako: zámok, ZOO, kúpele, vyhliadkovú vežu Čajka v oblakoch, múzeum praveku ap. V  blízkom okolí sa nachádza golfové ihrisko a niekoľko lyžiarskych vlekov.

Nenechajte sí újsť túto skvelú investičnú príležitosť, zavolajte a dohodnite si obhliadku. Radi Vás touto zaujímavou nehnuteľnosťou prevedieme.

 

Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Reality Comfort Prievidza.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
707 m2
Úžitková plocha:
707 m2
Plocha pozemku:
1286 m2
Zastavaná plocha:
200 m2
Terén:
rovinatý
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
8
Kúpeľňa:
vaňa a sprchovací kút
Počet kúpeľní:
3
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Krb:
áno
Zariadenie:
čiastočne
Garáž:
áno - 3 autá
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Internet:
áno - káblový rozvod
Materiál:
tehla
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Terasa plocha:
11 m2
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
170 m2

Pozrieť na mape

Realitný poradca

JUDr. Ľubica Hrdá

JUDr. Ľubica Hrdá

majiteľka realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • Česky
  • Deutsch
  • Pусский
  • English


Radi Vám poradíme