spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Rodinný dom s pekným pozemkom

Ulica: M.R. Štefánika
Obec: Dolné Vestenice
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Rezervované

Popis nehnuteľnosti:

V strediskovej obci Dolné Vestenice ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom s peknou, slnečnou záhradou. Dom je dispozične rozdelený na dve nadzemné podlažia a suterén. Na I. NP sa nachádzajú dve izby, kuchyňa s balkónom, špajza, kúpeľňa a samostatné WC. Na poschodí sú 2 izby so spojeným balkónom,  kuchyňa s balkónom, špajza, kúpeľňa s WC  a priestranná terasa. Prízemie domu tvorí obytná pivnica, ktorá má 2 izby, kuchyňu, kotolňu, WC a sklad.  Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá obsahovala výmenu okien a dverí za plastové, plávajúce podlahy, rekonštrukciu kuchyne na poschodí.

Pozemok je rovinatý, slnečný, má o výmeru 832 m2 a skladá sa z pekne upravenej predzáhradky, oddychovej časti za domom, kde sa nachádza murovaný krb a úžitkovej záhrady. Na pozemku je niekoľko stavieb - samostatná murovaná garáž, sklad, voliéry a dreváreň. Pod skladom je vstup do podzemnej pivničky, ktorá je výborná na uskladnenie ovocia a zeleniny. Na pozemku sa nachádza studňa s čerpadlom, využívaná na zavlažovanie.

V obci je kompletná občianska vybavenosť ako: obchodné prevádzky každého druhu, lekári (všeobecný, očný, detský, zubár), lekáreň, pošta, škola, škôlka, Dom kultúry, reštaurácie ap.  Obec Dolné Vestenice má výbornú dopravnú dostupnosť do okolitých miest: 10 km. do mesta Nováky, 20 km. do okresného mesta Prievidza, 10 km. do mesta Partizánke a 13 km. do mesta Bánovce nad Bebravou. Tri nadnárodné spoločnosti, sídliace v obci, ponúkajú veľa pracovných príležitostí.

Dom je voľný po dohode, nemá žiadnu ťarchu, je možné ho financovať ho aj cez HÚ, s ktorého vybavením vám bezplatne pomôžeme.

Pri kúpe tejto nehnuteľnosti získate od REALITY COMFORT zadarmo nasledovné služby architekta z designového štúdia ARTAMI : 
- Analýza existujúceho stavu domu 
- Pomoc pri definovaní potrieb a požiadaviek klienta 
- Odporúčania a rady ohľadom dispozičného riešenia a úpravy exteriéru 

Popis nehnuteľnosti - text, fotodokumentácia a videoprehliadka sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Reality Comfort Prievidza

 

 

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
220 m2
Úžitková plocha:
220 m2
Plocha pozemku:
832 m2
Terén:
rovinatý
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
6
Plocha balkóna:
8 m2
Balkón:
áno - 3
Kúpeľňa:
vaňa
Počet kúpeľní:
2
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
studňa a vodovod
Krb:
áno
Zariadenie:
čiastočne
Garáž:
áno
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Materiál:
Ytong
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
áno
Terasa plocha:
6 m2
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
60 m2

Pozrieť na mape

Realitný poradca

JUDr. Ľubica Hrdá

JUDr. Ľubica Hrdá

majiteľka realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • Česky
  • Deutsch
  • Pусский
  • English


Radi Vám poradíme