Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

10 dôvodov prečo spolupracovať  s nami

1/ Správne stanovenie ceny

Pre úspešný predaj Vašej nehnuteľnosti je veľmi dôležité správne nastavenie ceny. Na začiatku našej spolupráce urobíme aktuálne trhové ocenenie Vašej nehnuteľnosti a odporučíme plán predaja.  Z predaja Vášho domu, bytu alebo pozemku takto získate maximálne možnú cenu.

Správne stanovenie ceny

2/ Stratégia predaja

Kupujete nehnuteľnosť? Predávate svoju  nehnuteľnosť a potrebujete sa sťahovať do novej? Musíte splniť podmienky spojené s kúpou novej nehnuteľnosti a neviete si rady? Riešite nečakanú životnú udalosť či predaj nehnuteľnosti v rámci majetkového vyrovnania? Na každú situáciu nájdeme riešenie. Navrhneme Vám najvhodnejšiu stratégiu a postaráme sa o to, aby všetko prebehlo podľa stanoveného postupu.

Stratégia predaja

3/ Moderné trendy prezentácie

Každú nehnuteľnosť profesionálne zdokumentujeme a pripravíme jej prezentáciu. Kvalitné fotografie, krátke video  alebo 3D scan nehnuteľnosti sú dnes základom úspešného predaja. Dokážu zatraktívniť Vašu nehnuteľnosť medzi konkurenčnými inzerátmi a vyzdvihnúť jej prednosti.

Moderné trendy prezentácie

4/ Profesionálny marketing

Prezentáciu Vašej nehnuteľnosti nepodceňujeme. Inzerujeme na všetkých platených internetových portáloch. Máte teda istotu, že Vaša nehnuteľnosť bude inzerovaná na najvyhľadávanejších realitných portáloch ako napr.: Nehnutelnosti.sk; Topreality.sk;   Reality.sk; Areality.sk; X-reality.sk; Reality.sme.sk; Novostavby.sk; Byty.sk; Byty.eu;  Chaty.sk; Najom.sk; Reality.24hod.sk; Novostavba.sk; Svetnehnutelnosti.sk a na mnohých ďalších. Samozrejmosťou sú sociálne siete: (Facebook, Instagram, Youtube). 

Profesionálny marketing

5/ Vonkajšia reklama na nehnuteľnosti

Tradičná forma reklamy v podobe reklamnej plachty priamo na nehnuteľnosti zvýši pozornosť  medzi lokálnymi záujemcami a osloví aj náhodných okoloidúcich. S vonkajšou reklamou na objektoch máme dlhoročné skúsenosti, dbáme na kvalitu a šetrnosť pri jej inštalácii. Na vonkajšiu reklamu je vynikajúca odozva. 

6/ Home Staging = príprava nehnuteľnosti na predaj

Nielen v realitách platí, že prvý dojem je najdôležitejší. Vašu nehnuteľnosť preto profesionálne pripravíme na predaj pomocou menších úprav interiéru a exteriéru, prípadne zabezpečíme vizualizáciu od architekta. Prostredníctvom Home Stagingu zvýšime atraktivitu Vašej nehnuteľnosti a oslovíme  tak väčší počet záujemcov. 

Home Staging

7/ Komunikácia so záujemcami

Každý záujemca chce vidieť osobne nehnuteľnosť, ktorá ho zaujala. Prehliadky organizujeme s dostatočným predstihom a tak, aby sme nenarušili Vaše súkromie.  Záznamom o obhliadke s údajmi o záujemcovi sa staráme o Vašu bezpečnosť. Vždy zabezpečíme, aby záujemca  získal dostatočné informácie o Vašej nehnuteľnosti potrebné na to, aby sa mohol rozhodnúť pre ich kúpu.     

Komunikácia so záujemcami

8/ Forma financovania

Nie každý záujemca má dostatok vlastných finančných prostriedkov na kúpu nehnuteľnosti. Spoľahnite sa na nás a my Vám poradíme najvýhodnejší spôsob financovania a pripravíme všetky potrebné podklady pre banku, vrátane zabezpečenia vyhotovenia znaleckého posudku.

Forma financovania

9/ Bezpečný právny servis a prevod nehnuteľnosti

Poskytneme  Vám kompletný a bezpečný právny servis. Naša realitná kancelária má vlastného právnika, špecialistu na realitné právo. Zmluvy vždy pripravujeme na mieru každému klientovi. Postaráme sa o vyhotovenie všetkých zmluvných dokumentov (rezervačná zmluva, zmluva o budúcej kúpnej zmluve, kúpna zmluva,  darovacia zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, zmluva o prevode členských práv a povinností v bytovom družstve atd.), za ktoré preberáme záruku. 

Bezpečný právny servis a prevod nehnuteľnosti

10/ Odovzdanie nehnuteľnosti, prepis energií a iné  

U nás to predajom nehnuteľnosti nekončí. Sme vždy osobne prítomní pri odovzdaní nehnuteľnosti a postaráme sa o všetky administratívne úkony (vrátane vyhotovenia odovzdávacieho protokolu). Vyriešime za Vás taktiež všetky formuláre, potrebné k prepisu energií. Nezabúdame ani na dane z nehnuteľností.

Odovzdanie nehnuteľnosti, prepis energií a iné