Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Napísali ste nám:

Pani doktorku Hrdú poznám od roku 2007. Je to kvalifikovaná odborníčka na svojom mieste. Služby jej realitnej kancelárie sú kvalitné a komplexné. Využila som ich opakovane. Veľmi dobre a odborne zvládnuté poradenstvo v príjemnom prostredí jej kancelárie s kultivovanou a príjemnou dámou, ktorá má prehľad vo svojom odbore. Vysoko hodnotím jej odbornú zdatnosť. Vrelo pani JUDr. Hrdú doporučujem. 

 Bc. Jana Košecká, Prievidza


Ako klient realitnej kancelárie “Reality Comfort” chcem úprimne vyjadriť maximálnu spokojnosť so službami a profesionálnym prístupom nielen ku klientovi, ale aj k celkovo odvedenej práci. Ja, ako osoba budem tento team každému, kto bude potrebovať riešiť problém na realitnom trhu len a len odporúčať. Ešte raz veľká vďaka “Reality Comfort”.

Ing. Igor Koreň, Prievidza


 S p. JUDr. Hrdou máme osobnú skúsenosť aj pri kúpe nehnuteľnosti, pri predaji a aj pri prenájme. S potešením môžeme povedať, že tak vysoko profesionálnu osobu s ľudským prístupom je v dnešnej dobe radosť stretnúť. Pomohla nám so všetkým, čo sme potrebovali a nikdy nás neodmietla. Za nás určite top realitná agentka na Hornej Nitre. Odporúčame každému, kto sa chystá kupovať, predávať, prenajímať alebo potrebuje právnu radu. My s istotou vieme na koho sa obrátime.

Peter a Kvetoslava Gajdošovci,  Ráztočno


Prostredníctvom tejto recenzie by som sa rada podelila o skúsenosti s realitnou kanceláriou Reality Comfort a zároveň sa tak poďakovala pani doktorke Hrdej za profesionálnu pomoc pri kúpe nehnuteľnosti.
Približne pred rokom sme sa rozhodli kúpiť byt v lokalite Nováky. Najskôr sme všetko riešili po vlastnej osi, našli si nehnuteľnosť, spojili sa s majiteľom, dohodli určité podmienky... až po prečítanie kúpno-predajnej zmluvy, podľa ktorej sa odovzdanie bytu malo realizovať o viac ako rok neskôr a zmluvné podmienky v niekoľkých bodoch výrazne znevýhodňovali kupujúceho. Po tejto skúsenosti sme sa rozhodli neriskovať hľadaním bytu na vlastnú päsť a na odporúčanie známych sme sa obrátili sa na realitnú kanceláriu Reality Comfort Prievidza.
Na prvom stretnutí sme si s pani Hrdou odkomunikovali našu približnú predstavu o byte a taktiež nám vysvetlila, aký bude ďalší postup. Neskôr sme sa stretli na obhliadke bytu, kde po celý čas vystupovala korektne a priateľsky voči obom stranám.
Pani Hrdá zabezpečila všetko od vyhľadania nehnuteľnosti, cez komunikáciu s majiteľmi, vypracovanie zmlúv, zabezpečenie znalca, jednanie s katastrom až po samotné odovzdanie bytu, čím nám ušetrila kopu času a odbremenila nás od množstva byrokracie. Pomohla nám tiež s vybavením hypotéky, poradila s administratívou pri prepise energií, informovala nás o povinnostiach pri zmene trvalého bydliska a ochotne nám zodpovedala všetky otázky, s ktorými sme sa na ňu obrátili.
Môžem zodpovedne povedať, že spolupráca s realitnou kanceláriou Reality Comfort, osobite s pani doktorkou Hrdou, bolo to najlepšie rozhodnutie, pretože kúpa nehnuteľnosti, to je investícia, v ktorej mať istotu je na nezaplatenie. Pani Hrdá, ďakujeme Vám a prajeme ešte veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

Patrícia Maceková, Nováky


Vzhľadom na skúsenosti ktoré mám s firmou Reality Comfort si dovolím vyjadriť vysokú spokojnosť, nakoľko tak ako JUDr. Hrdá, taktiež jej zamestnanci vždy pracujú tak, aby uspokojili svojho klienta. Tak, ako už spomínal na základe svojich skúseností s predajom rodinného domu v Cígli, odporúčam horeuvedenú realitnú kanceláriu a hlavne JUDr. Hrdú všetkým, ktorí budú potrebovať realitné služby a určite nebudú sklamaní.

Šimon Svitok, Cígeľ


Spolupráca s pani doktorkou Hrdou, ako aj s jej tímom v Reality Comfort Prievidza, bola pre mňa veľmi príjemnou skúsenosťou. Realizovali sme spolu opakovane niekoľko obchodov - predaj pozemkov a rodinného domu. Som si istá, že v budúcnosti nemusím váhať a obrátim sa na ňu znova. Jej odbornosť, profesionálny a zároveň ľudský prístup nemá konkurenciu. Za mňa rozhodne jedna z najlepších skúseností v tejto oblasti v trenčianskom ale aj bratislavskom kraji.

JUDr. Eva Děvečková, Bratislava


Touto cestou chcem vyjadriť spokojnosť s Reality Comfort. Pol roka sme sa snažili predať byt po mamičke sami. Bolo to náročné. Tak sme sa obrátili na pána Zágoru z Reality Comfort, ktorý nám vďaka jeho profesionalite do mesiaca našiel kupca. Zabezpečil všetku potrebnú administratívu: zmluvy, vklad do katastra, prehlásenie energií... My sme len podpísali zmluvu a oni všetko ostatné zariadili. Na budúce sa na nich rada obrátim znovu.

Agáta Hýllová, Prievidza


Po vlastnej skúsenosti môžem povedať, že pani JUDr. Hrdá patrí k najlepším maklérom v Trenčianskom kraji. Jej odbornosť ochota, snaha pomôcť vysoko predčila naše očakávania pri predaji nášho bytu na Slovensku. 100 percent odporúčam Reality Comfort Prievidza a pani JUDr. Hrdú.

Ján Mešter s rod., Írsko


Som s vami nadmieru spokojný. Spolupráca na vysokej úrovni, sympatická maklérka. Určite odporúčam každému kto potrebuje odborne poradiť.                                                                    
Igor Kolečanský, Prievidza


Nakoľko žijem dlhodobo v zahraničí, pri výbere realitnej agentúry a realitného poradcu som hľadal niekoho, na koho sa môžem spoľahnúť na 100 percent.  Pán Zágora je typ realitného poradcu, ktorý si nájde na vás vždy čas. Vedel mi vždy poradiť s mojimi otázkami, či už pred alebo po podpísaní zmluvy, čo svedčí o jeho dobrej znalosti realitného trhu a noriem v tejto oblasti.  Pan Zágora bol ochotný pomôcť aj nad rámec svojich povinností len aby sa podpis zmlúv mohol uskutočniť.  Na základe mojich osobných skúsenosti môžem len vrelo odporúčať.  Ak hľadáte profesionálneho poradcu, tak viete kde ho nájdete.

Matúš Pilat, Veľká Británia


S realitnou kanceláriou Reality Comfort máme viac skúseností a boli sme vždy maximálne spokojní. Či už s kúpou alebo predajom nehnuteľností. Majú naozaj bohaté a hlavne kvalitné skúsenosti s realitami, všetky dokumenty boli stopercentne vypracované, dostali sme presné pokyny, kam kedy ísť a čo budeme podpisovať. Veľmi pomohli aj našim známym, ktorým pomáhali pri predaji riešiť aj exekúcie, komunikovali s exekútormi a nakoniec všetko vyriešili tak, aby bolo možné dom predať. Ak budeme v budúcnosti ešte riešiť kúpu alebo predaj realít, určite ich opäť oslovíme. 

Nora Krebesová s rod., Prievidza


So službami realitnej kancelárie Reality Comfort som bol nadmieru spokojný pre ich ochotu, ústretovosť a individuálny prístup k predaju nehnuteľností, tak isto oceňujem aj odbornú pomoc a poradenstvo pri samotnom predaji.

Ing. Pavol Milata, AGS spol. s.r.o.


Ako spokojný klient realitnej kancelárie Reality Comfort môžem túto iba odporučiť pre profesionálny prístup, korektné správanie a komplexné riešenie úloh spojených s nákupom aj predajom nehnuteľnosti, počnúc vyhľadávaním záujemcov, vykonávaním prehliadok nehnuteľností, súvisiacim právnym servisom až po ukončenie nákupu aj predaja. Ako klientka som bola odbremenená od súvisiacich úloh a na druhej strane som bola realitným maklérom p. Zágorom  priebežne informovaná o stave procesu nákupu i predaja. Realitnú kanceláriu Reality Comfort a makléra pána Zágoru hodnotím ako maximálne spoľahlivú spoločnosť.

Bibiána Hegedüšová, Prievidza


Spoluprácu s Reality Comfort Prievidza vnímame ako veľmi profesionálnu a ústretovú. Komunikácia prebiehala rýchlo a efektívne. Priestory prenajali k našej spokojnosti.

SOFTEC, spol. s r.o.


Zodpovednosť, ochota za každých okolností, výborná komunikácia, kvalita vo všetkých detailoch, profesionálny prístup, výsledok plne splnil moje predstavy, som maximálne spokojná. Naozaj odporúčam každému.

PaedDr. Viera Chlebinová


Chcela by som sa poďakovať vám a vašej realitnej kancelárii. Hlavne poďakovať pani Zaťkovej za profesionálny prístup a rýchle vybavenie všetkých potrebných záležitosti. 

Katarína Matejčeková,  Bánovce nad Bebravou

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dobrý den, chci poděkovat a pochválit seriózní jednání p. Zaťkové, která zprostředkovala prodej našeho bytu, vyhověla všem našim požadavkům a o veškerém procesu nás informovala, vše zařídila a vše vysvětlila, děkujeme.

Rodina Hemmerova, ČR

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Spolupráca s pani doktorkou Hrdou je vysoko profesionálna, je ľudská, šikovná a má úžasný prehľad. Som rada, že som ju stretla a odporúčam ju každému.

Michaela Dzinová, Handlová

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Chcela by som sa poďakovať pani doktorke Hrdej a jej kolektívu za profesionalitu a pomoc pri predaji bytu v Prievidzi. Vzhľadom na to, že byt predávala moja staršia teta a nemohli sme dochádzať do Prievidze z Bratislavy, aby sme jej pomohli s predajom, pani doktorka Hrdá bola veľmi ústretová a nápomocná a všetko so mnou na diaľku konzultovala a manažovala priamo na mieste. Ďakujem ešte veľmi pekne, spoluprácu môžem len doporučiť.

Martina Svetlanská, Bratislava

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Chcem sa veľmi poďakovať pani doktorke Hrdej za vysoko profesionálny prístup pri sprostredkovaní predaja domu mojej mamy, jednanie bolo veľmi príjemné, komfortné, skutočne veľký profesionál, veľmi doporučujem.

MVDr. Lívia Čičková, Žilina

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Služby Reality Comfort hodnotím veľmi pozitívne a oceňujem rýchlosť a profesionalitu p. Zaťkovej. Nakoľko sa nenachádzam na Slovensku, predaj prebehol bez mojej prítomnosti a k mojej veľkej spokojnosti. Určite by som túto realitnú kanceláriu znovu využila a môžem ju každému doporučiť. Ešte raz veľká vďaka.

Zuzana Velčická, Veľká Británia

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Reality Comfort a osobitne pani Zaťkovej ďakujeme za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Oceňujeme jej profesionalitu, s ktorou sme sa mali možnosť stretnúť  počas trvania procesu. Ďakujeme za jej prejavené istoty, ktorými nás presvedčila o správnosti rozhodnutia pre výhradné zastúpenie. Služby poskytované realitnou kanceláriou sú na vysokej úrovni a odporúčame ich využiť predávajúcim a kupujúcim, ktorí hľadajú spoľahlivého sprostredkovateľa na kúpu, či predaj ich nehnuteľnosti. V Reality Comfort nájdu seriózneho partnera.  Zo srdca ďakujeme :-)

Jozef a Františka Urbanoví, Čereňany

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pani JUDr. Ľubica Hrdá je realitný maklér, ktorého by som dopriala stretnúť každému, kto chce predať alebo kúpiť nehnuteľnosť. Jej profesionalita, empatia, ústretovosť a v neposlednom rade prehľad o trhu s nehnuteľnosťami bolo presne to, čo sme ocenili pri predaji chalupy a preto sme sa jej rozhodli opätovne zveriť pri predaji ďalšej nehnuteľnosti. Slovo COMFORT v názve nie je len fráza, dokonale vystihuje to, čo sa vám dostane pri spolupráci s jej realitnou kanceláriou. Ďakujeme!

Ing. Jana Lapšová, Valaská Belá

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pani JUDr. Ľubica Hrdá, jedným slovom profesionál. Bolo pre mňa veľmi príjemné komunikovať a riešiť čokoľvek ohľadom kúpy pozemkov. Oceňujem, ako hľadala vždy ako sa niečo dá a nie opak. Na základe týchto skúsenosti si dovolím povedať, že naša rodina už má svojho realitného makléra na akékoľvek úkony ohľadom predaja, kúpy alebo prenájmu aj do budúcnosti. Kultivovaná dáma vo všetkých ohľadoch. Určite odporúčam!

Silvia Vajdová, Diviaky nad Nitricou

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Paní JUDr. Ľubicu Hrdú a realitnú kanceláriu Reality Comfort Prievidza som si vybrala na základe doporučenia a som za tuto spoluprácu moc rada. Vysoko si cením profesionálneho, ľudského prístupu, ochotu a rýchlosť jednania, nakoľko žijem v zahraničí, bola to pre mňa neoceniteľná pomoc. Všetko od začiatku po koniec som zverila do rúk paní Hrdej a bolo to najlepšie rozhodnutie. Reality Comfort a spoluprácu s p. JUDr. Hrdou možem len a len doporučiť.

Iveta Rigóová, Olomouc

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pani JUDr. Ľubicu Hrdú všetkým vrelo doporučujem, je to profesionál a človek s prehľadom na trhu realít a hlavne veľkou empatiu a schopnosťou presne vystihnúť, čo klient potrebuje, ľudský prístup a ochota pomôcť v ktorúkoľvek hodinu. Veľmi si ceníme pomoc celej kancelárie Reality Comfort pri predaji domu a hľadaní nového domova. Všetkým odporúčam.

Adriana Ďurišova, Seč/TN

 

 

Zašlite nám Váš názor