Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

SME TU PRE VÁS UŽ 17 ROKOV

„Našou činnosťou by sme radi prispeli k celkovému zvýšeniu dôvery v realitné kancelárie na Slovensku. Preto všetko zaisťujeme nielen podľa zákona a dobrých mravov, ale taktiež podľa etických zásad spoločnosti“

REALITY COMFORT Prievidza

Realitná kancelária bola založená v roku 2007 s víziou poskytovať klientom komfortné služby a kvalitný servis na takej úrovni, aby práca našich realitných poradcov bola vnímaná ako užitočná služba. Pracujeme tak, aby sme sa mohli kedykoľvek pod svoju prácu hrdo podpísať. Záleží nám na našom dobrom mene a povesti.

Klientom dokazujeme, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté... Vďaka skúsenostiam a osobnému prístupu dokážeme pochopiť túžby a očakávania klientov a predať tak príbeh ich nehnuteľnosti.

Svoju prácu berieme nanajvýš zodpovedne. Našim klientom sme kedykoľvek k dispozícii. Ochotne im poradíme a spoločne vždy nájdeme najvýhodnejšie riešenie. Našou prioritou sú spokojní klienti, ktorí vedia, že nám môžu plne dôverovať.

Preferujeme kvalitu nad kvantitou, každý obchodný prípad je pre nás jedinečný. Dôkladne sa venujeme všetkým nehnuteľnostiam a využívame dlhoročné know-how z oblasti predaja realít.

Neustále sa vzdelávame a sledujeme moderné trendy predaja. Inovujeme marketing, prispievame na sociálnych sieťach, píšeme odborné články zo sveta realít. Sme licencovanou  realitnou kanceláriou, členom REALITNEJ ÚNIE Slovenskej republiky, ktorá združuje viac ako 700 realitných profesionálov.

Je samozrejmosťou, že sme poistení. V Generali poisťovňa, a.s. máme uzatvorené poistenie v rozsahu všeobecnej zodpovednosti za škodu, vzniknutú v súvislosti s činnosťou Sprostredkovania predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, v územnom rozsahu SR. 

Vďaka mnohým úspešne zrealizovaným obchodom Vám vieme ponúknuť svoje skúsenosti a znalosti na realitnom trhu, právnu istotu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Radi naplníme práve Vaše predstavy o novom bývaní.