Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Skvelá investičná príležitosť!

Ulica: Sliezska osada
Obec: Dvorec
Okres: Bánovce nad Bebravou
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
30 €/m2

Popis nehnuteľnosti:

V obci Dvorec - časť Sliezska osada, vzdialenej od okresného mesta Bánovce nad Bebravou iba 5km, ponúkame na predaj slnečný, rovinatý  pozemok o celkovej výmere  5422 m2. Nachádza sa v centrálnej časti, pri hlavnej komunikácii,  cez ktorú vedú inžinierske siete (elektrika, voda, plyn). Svojou výmerou je vhodný ako investičná príležitosť pre developerský projekt - výstavbu rodinných domov.

V obci Dvorec sa nachádza základná občianska vybavenosť: obecný úrad, materská škôlka, základná škola, kultúrne zariadenie, potraviny, reštaurácia ap. Kompletnú občiansku vybavenosť, vrátane zdravotnej starostlivosti, nájdete v blízkom okresnom meste Bánovce nad Bebravou. 

Nehnuteľnosť je bez ťarchy, možnosť financovania aj cez HÚ,s ktorého vybavením Vám bezplatne pomôžeme.

Bližšie  informácie  a obhliadky  vám poskytne na tel. č. 0905 439 857 Nadežda  Zaťková.

Popis nehnuteľnosti - text a  fotodokumentácia  sú  majetkom a autorským  dielom  spoločnosti  Reality Comfort  Prievidza.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
5422 m2
Terén:
rovinatý
Inžinierske siete:
blízko

Pozrieť na mape

Realitný poradca

Nadežda Zaťková

Nadežda Zaťková

realitný poradca pre okres Bánovce n/Bebravou

  • Slovensky
  • Česky
  • Pусский


Radi Vám poradíme