Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Slnečný stavebný pozemok

Ulica: Sliezska osada
Obec: Dvorec
Okres: Bánovce nad Bebravou
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
35 €/m2

Popis nehnuteľnosti:

V obci Dvorec - časť Sliezska osada, vzdialenej od okresného mesta Bánovce nad Bebravou iba 5km, ponúkame na predaj 5 slnečných  pozemkov s výmerou: 969 m2; 1086 m2; 1102 m2; 1114 m2 a 1151 m2. Pozemky sú vhodné na výstavbu rodinných domov. Nachádzajú sa v centrálnej časti, pri hlavnej komunikácii, inžinierske siete (elektrika, voda, plyn) sú na hranici pozemkov. Všetky doklady, potvrdzujúce existenciu sietí a stanovisko obce k možnosti výstavby sú k nahliadnutiu.

V obci Dvorec sa nachádza základná občianska vybavenosť: obecný úrad, materská škôlka, základná škola, kultúrne zariadenie, potraviny, reštaurácia ap. Kompletnú občiansku vybavenosť, vrátane zdravotnej starostlivosti, nájdete v blízkom okresnom meste Bánovce nad Bebravou. 

Bližšie  informácie  vám poskytne na tel. č. 0905 439 857 Nadežda  Zaťková.

 

Popis nehnuteľnosti - text a  fotodokumentácia  sú  majetkom a autorským  dielom  spoločnosti  Reality Comfort  Prievidza.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
969 m2
Terén:
rovinatý
Inžinierske siete:
áno
Plyn:
áno

Pozrieť na mape

Realitný poradca

Nadežda Zaťková

Nadežda Zaťková

realitný poradca pre okres Bánovce n/Bebravou

  • Slovensky
  • Česky
  • Pусский


Radi Vám poradíme