Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Dve haly s garážou a veľkým pozemkom

Ulica: Trenčianska cesta
Obec: Bánovce nad Bebravou
Okres: Bánovce nad Bebravou
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Sklady a haly
Info v RK

Popis nehnuteľnosti:

V tesnej blízkosti mesta Bánovce nad Bebravou, v priemyselnej zóne (v areály niekdajšieho SAD), v okrajovej časti mesta s dobrým napojením na komunikačné ťahy, ponúkame na predaj dve haly s  garážou na rozľahlom pozemku o výmere 3972 m2. V každej hale je montážna jama, hygienické a sociálne zariadenie a  miestnosti pôvodne využívané ako kancelárie. Objekt bol v minulosti využívaný ako stanica technickej kontroly vozidiel.

Vykurovanie je ústredné cez kotol na tuhé palivo, vykurovacie telesá sú plechové doskové radiátory. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, garážová brána je plechová, dvojkrídlová. Objekt je pripojený na nasledovné inžinierske siete - elektriku, verejný vodovod aj vlastnú studňu, kanalizácia je zvedená do žumpy. Pozemok je rovinatý , oplotený ,osvetlený a prístup k halám je cez vlastnú vnútro areálovú komunikáciu.

Objekt je vhodný na podnikanie v rôznom type služieb ako napr. autobazár, skladový areál, distribučné centrum, STK, kontrola originality, veľkoobchod, parkovisko nákladnej dopravy, alebo taktiež ako výrobné priestory, dielne a pod.

Nehnuteľnosti nemajú žiadnu ťarchu, sú voľné po dohode, financovanie možné aj prostredníctvom HÚ, s ktorého vybavením Vám bezplatne pomôžeme.

Pre bližšie  informácie a obhliadky volajte na tel.č. 0905 439 857 Nadežda Zaťková.

Popis nehnuteľnosti- text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským právom spoločnosti Reality Comfort Prievidza.

 

SPOĽAHNITE SA NA PROFESIONÁLOV- realitná kancelária REALITY COMFORT je členom REALITNEJ ÚNIE SR!

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
3972 m2
Úžitková plocha:
3972 m2
El. napätie:
230/400V
Voda:
studňa a vodovod
Garáž:
áno
Kanalizácia:
žumpa
Vykurovanie:
vlastné - pevné palivo
Pivnica:
nie

Pozrieť na mape

Realitný poradca

Nadežda Zaťková

Nadežda Zaťková

realitný poradca pre okres Bánovce n/Bebravou

  • Slovensky
  • Česky
  • Pусский


Radi Vám poradíme