spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Chalúpka s veľkým pozemkom

Ulica: Nevidzany
Obec: Nevidzany
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Rezervované

Popis nehnuteľnosti:

REZERVOVANÉ!! V podhorskej obci Nevidzany, ktorá leží na výbežku Hornonitrianskej kotliny pri juhozápadnom úpätí Malej Magury, ponúkame na predaj malebnú chalúpku, ktorá uchváti každého milovníka histórie a starých pôvodných domov. Postavená bola v 40-tych rokoch 20. storočia, je v pôvodnom stave, s krásnymi drevenými trámami vo všetkých miestnostiach a s pôvodnými okenicami. Má dve priestranné izby, kuchyňu a samostatnú prístavbu skladu, v ktorom sú dve miestnosti. Dom bol postavený z pálenej tehly a sklad z kameňa. V dome sa nachádza funkčná prípojka vody. Elektrika bola odpojená a tak, ako aj plyn, je dostupná priamo pred domom, na hranici pozemku. Po rekonštrukcii získate úchvatné miesto, kde budete s radosťou relaxovať.

Milovníci záhradkárčenia a domácich produktov si na svoje prídu na krásnom, rovinatom a slnečnom pozemku o výmere 2181 m2 , na  ktorom sa nachádza veľa druhov ovocných stromov a kríkov.

Nevidzany sú malá kľudná obec neďaleko vodnej nádrže Nitrianske Rudno, poskytuje výborné turistické podmienky, na svoje si tu prídu rybári, hubári i cyklisti. Nachádza sa 17 km od kúpeľného mesta Bojnice, 20 km od okresného mesta Prievidza a má dobrú dostupnosť na diaľnicu, nakoľko mesto Ilava je vzdialené iba 35 km. 

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. č. 0907 590 654 - JUDr. Ľubica Hrdá

 

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
90 m2
Úžitková plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
2181 m2
Terén:
rovinatý
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Materiál:
tehla
Pivnica:
nie

Pozrieť na mape

Realitný poradca

JUDr. Ľubica Hrdá

JUDr. Ľubica Hrdá

majiteľka realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • Česky
  • Deutsch
  • Pусский
  • English


Radi Vám poradíme