Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom so slnečným pozemkom ( 2167 m2), priamo v obci Hradište, v okrese Partizánske. Samotná rekonštrukcia obsahovala okrem zmeny pôdorysu aj výmenu okien za plastové, výmenu vchodových dverí, novú elektroinštaláciu, nové podlahové kúrenie, rekonštrukciu kúpeľne, novú kuchynskú linku, predprípravu podkrovia, rekonštrukciu strechy, zateplenie fasády a pod.
Dispozične je dom rozdelený na tri časti. Na prízemí domu je k dispozícii veľmi priestranná kuchyňa s jedálenskou časťou, obývačka, spálňa, detská izba a kúpeľňa s WC. Na poschodí domu je urobená predpríprava na možnosť vybudovať ďalšiu obytnú časť domu. Aktuálne je z toho jedna veľká miestnosť s predprípravou na kúrenie, teplú vodu, elektriku a odpady. Tretia časť, približne polovica plochy domu je podpivničená a nachádzajú sa tu rôzne miestnosti ako kotolňa, miestnosť s bojlerom pre ohrej vody a ďalšie skladové miestnosti. Kúrenie v dome je kombinované - kotlom na pevné palivo alebo elektrickým kúrením prostredníctvom podlahového kúrenia. Ohrev teplej vody je riešený hybridne do 800 litrového moderného zásobníka alebo prostredníctvom samostatného bojlera.
K domu prináležia aj samostatne stojace stavby na pozemku, letná kuchynka s izbou, garáž a hospodárske budovy. Dom je napojený na elektrickú sieť aj obecný vodovod. Odpad je v dome zvedený do vlastnej žumpy.


V obci Hradište a taktiež v blízkej obci Dolné Vestenice a v mestách Partizánske, Bánovce nad Bebravou či Prievidza je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť ako školy, škôlky, pošty, obchodné prevádzky, nákupné centrá, nemocnice, lekárne a samozrejme pravidelná prímestská autobusová doprava. 

Dom je voľný po dohode, možnosť financovať aj cez HÚ, s ktorého vybavením vám radi pomôžeme.

 


Bližšie informácie vám poskytneme v našej realitnej kancelárii, alebo na tel.č. 0903 545 111 Kamil Zágora.

SPOĽAHNITE SA NA PROFESIONÁLOV - realitná kancelária REALITY COMFORT je členom REALITNEJ ÚNIE SR.

© Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Reality Comfort Prievidza

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
2167 m2
Typ zeme:
prevažne rovná
Teritórium:
Intravilán
Šírka pozemku:
15 m
Dĺžka pozemku:
144 m
Úžitková plocha:
262 m2
Zastavaná plocha:
131 m2
Podlahová plocha:
262 m2
Stav:
čiastočne prerobený
Energetický certifikát:
žiadne
Typ budovy:
tehla
Typ výbavy:
čiastočne vybavený
Pivnica:
áno
Celková plocha:
2167 m2
Pivnica plocha:
79 m2
Počet pivníc:
1
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Vykurovanie - podlahové:
áno

Pozrieť na mape

Realitný poradca

Radi Vám poradíme